\"\"

O společnosti

S Bílým Králíkem za dobrodružstvím...

Bílý Králík fitness klub vznikl v roce 2006. V té době nabízel svým klientům posilovnu a kardio zonu vybavené kvalitními stroji od firmy Star trac, skupinové lekce Spinningu a solárium.

V roce 2010 prošel náš klub rozsáhlou rekonstrukcí a hlavně rozšířením stávajících prostor. V současné době vám tedy nabízíme skupinová cvičení ve třech nových moderně vybavených sálech, fitness centrum rozšířené o prostor pro cvičení s vlastním tělem s využití širokého výběru balančních pomůcek, kardio zonu a další navazující služby.

Našim cílem je vám nabídnout zařízení patřící v oblasti sportu a relaxace k absolutní špičce. Místo, kde najdete plně klimatizované příjemné prostředí, maximální čistotu, špičkové vybavení a profesionální přístup všech našich zaměstnanců. V moderním a designovém prostředí se náš team odborníků snaží individuálním a profesionálním přístupem zajistit splnění vašich cílů a snů v oblasti redukce nadváhy, fyzické kondice a zdravého životního stylu. Naší prioritou je rovněž cenová dostupnost pro širokou klientskou základnu.